Cennik

Wykończenie wnętrz. Co wpływa na koszty?


Na wykończenie wnętrz wpływa wiele elementów, a całkowity koszt zależy oczywiście od standardu wyposażenia, specyfiki wykonywania prac oraz od jakości materiałów wykończeniowych. Ogromne znaczenie ma także rozmiar mieszkania i jego ogólna charakterystyka. Podczas obliczania kosztu urządzenia mieszkania trzeba wziąć pod uwagę czy to jest mieszkanie na rynku pierwotnym, czy wtórnym oraz liczbę szczegółów, takich jak ilość przeróbek hydraulicznych czy elektrycznych. Dlatego też Cennik prac ustalamy indywidualnie.

Zanim prace wykończeniowe zostaną rozpoczęte, kluczowe jest przygotowanie kosztorysu. Na podstawie przedstawionego planu lub projektu opracowujemy wycenę. Inaczej prezentuje się koszt mieszkania, które wymaga diametralnego remontu uwzględniającego między innymi burzenie ścian, niż lokum, w którym wszelkiego rodzaju instalacje są nowe i nie wymagają wymiany czy przeniesienia, a samo wnętrze wymaga malowania, ułożenia płytek czy podłóg. Poza tym na ostateczny koszt usługi wykończenia wnętrz składają się również kwestie dekoracyjne. Coraz więcej osób stawia na sztukaterię, listwy dekoracyjne, oświetlenie led czy beton architektoniczny. Wszystko uwzględnione zostaje w wycenie, z którą klienci zapoznają się przed rozpoczęciem prac. Dlatego cennik nie jest stały.

Co więcej, staramy się dostosować wycenę do budżetu zleceniodawcy. Dzięki już wypracowanemu doświadczeniu potrafimy zaproponować wiele ciekawych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań. Wysoka jakość i trwałość nie zawsze musi iść w parze z ogromnym wydatkiem. Wystarczy skontaktować się z TSE REMONTY, aby uzyskać cennik prac wykończeniowych dostosowany do Państwa środków finansowych.

Specjalizujemy się w wykańczaniu mieszkań „pod klucz”, co oznacza, że klient, podejmując z nami współpracę, w efekcie otrzymuje lokal w pełni gotowy do zamieszkania. Warszawa stanowi jedno z miast, na którego terenie wykonujemy prace wykończeniowe. Szeroki zakres usług sprawia, że jesteśmy w stanie przeprowadzić cały remont, bez potrzeby zatrudniania dodatkowych fachowców.

Przykładowe ceny prac wykończeniowych


Płytki podłogowe
i ścienne

Od 120 zł za m2

Malowanie

od 18 zł za m2

Gładź

od 35 zł za m2

Co wpływa na koszt mebli na wymiar?


Tworzymy meble na wymiar. Ich cena zależy m.in. od metrażu danej powierzchni, zastosowanych rozwiązań, elementów wykończeniowych oraz stopnia złożoności danych przedsięwziąć.

Jakość mebli kuchennych

Najistotniejszym składnikiem różniącym cenowo meble na wymiar jest rodzaj użytego materiału w procesie produkcji (płyta, MDF folia, MDF lakier, szkło, drewno).

Konfiguracja mebli

Oprócz rodzaju wykorzystywanego materiału do produkcji mebli na wymiar istotny wpływ na kształtowania się ceny mają mechanizmy zastosowane w zabudowie oraz jej całkowita wielkość. Skomplikowane powierzchnie wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań, co również ma wpływ na koszty w produkcji mebli na wymiar.

Aspekt wizualny

Jak wiadomo, nic tak nie cieszy użytkownika kuchni jak połączenie nowoczesnych i wygodnych rozwiązań technologicznych z doskonałym wyglądem. Uwzględniając wartość tworzonych mebli, zasadnicze znaczenie ma kształt i kolor frontów oraz styl uchwytów. Różne warianty frontów i użytych oklein również nadają specyficznego charakteru meblom na wymiar.

Żeby poznać szacowany koszt wybranych usług, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny. Zapewniamy współpracę na przejrzystych warunkach. Dostarczamy niezbędne faktury i umowy, a także udzielamy gwarancji.